1 » Najszybsze drukarki atramentowe2

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Najszybsze drukarki atramentowe

Data dodania: 18-08-2014 alt

Producent wprowadził na polski rynek serię biurowych urządzeń atramentowych HP Officejet Pro X, które mogą pracować z prędkością do 70 str./min.

Nowe maszyny umożliwiają drukowanie z dowolnego miejsca przez e-mail oraz z urządzeń mobilnych przez Wi-Fi

Seria składa się z dwóch urządzeń wielofunkcyjnych - HP Officejet Pro X476 i X576 oraz dwóch drukarek - HP Officejet Pro X451 i X551 dw. Według HP model X576 to najszybsza maszyna atramentowa dostępna na rynku (drukuje z prędkością do 70 str./min.). Wysoka wydajność została osiągnięta dzięki zastosowaniu nowej technologii druku, nazwanej Page Wide – atrament dociera na kartkę poprzez tysiące malutkich dyszy, wbudowanych w nieruchomą głowicę o szerokości strony. Przesuwa się papier, a nie głowica.

Według zapewnień HP koszt druku z pomocą nowych urządzeń jest nawet o 50 proc. niższy w porównaniu do maszyn laserowych o porównywalnych parametrach. Standardowy zasobnik mieści 500 arkuszy, a pojemność z dodatkowym zasobnikiem -1050 arkuszy. Wydajność to 4,2 tys. str. miesięcznie. Urządzenia mają automatyczny dupleks.
Przejdź do strony głównej
Copyright © 2009 - 2021 AK Partners
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl