1 » O firmie2

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

O firmie

 

AK Partners jest firmą, która od 2009 roku prowadzi działalność gospodarczą na rynku elektroniki użytkowej do domu oraz biura. Nasza oferta adresowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i małych firm, korporacji oraz instytucji sektora publicznego. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż detaliczna wszystkich, ważniejszych, światowych producentów branży IT oraz RTV tj. Acer, Apple, Asus, Brother, Canon, HP, Lenovo, OKI, Toshiba, Dell, Sony, Samsung, Xerox.

 

Stawiamy na rozwój

 

Stale poszerzamy swoją ofertę produktową oferując w sprzedaży internetowej produkty z kategorii Komputery, Sprzęt RTV oraz Drukarki. Stawiamy także na profesjonalizm i wiedzę naszego zespołu oraz produkty i rozwiązania wyłącznie sprawdzonych, renomowanych marek. Wieloletnia współpraca z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi na rynku IT producentami oraz oficjalnymi kanałami dystrybucji została wielokrotnie doceniona, przez co możemy zaproponować naszym klientom szeroki asortyment w konkurencyjnych cenach, 

 

Współpraca na najwyższym poziomie

 

Dzięki kilkuletniej stałej współpracy z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami oraz obustronnej współpracy z największymi hurtowniami sprzętu IT, wypracowaliśmy ponadprzeciętne standardy przy obsłudze naszych Klientów. Wprost za wysoką jakością obsługi i doświadczeniem naszego zespołu, możemy zaoferować równocześnie bardzo atrakcyjne ceny na cały asortyment.


Przejdź do strony głównej
Copyright © 2009 - 2021 AK Partners
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl