1 » Zasady wysyłki2

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki towaru
 
Każdy z produktów ma przypisany status dostępności oraz czas realizacji zamówienia, widoczny w ramce po prawej stronie od zdjęcia.
Towar wysyłamy tylko firmami kurierskimi. Spedytorzy dostarczają przesyłkę z zamówieniem zwykle w ciągu 48h od daty wysłania. 

Poniżej przedstawiamy oznaczenia dostępności produktów.

Dostępny

Towar jest dostępny w naszym magazynie. Czas wysyłki takiego produktu wynosi zwykle 48h i jest podany indywidualnie przy każdym produkcie oznaczonym jako "Dostępny". Najczęściej jest to następny dzień roboczy.
Klient otrzyma towar w ciągu 4 dni (czas wysyłki 2 dni + dostawa 2 dni)

W magazynie dostawcy

Towar jest dostępny w magazynie dostawcy. Możemy ściągnąć taki produkt w ciągu 2 dni roboczych po czym przystąpić do realizacji jak przy produkcie oznaczonym jako "Dostępny"
Klient otrzyma towar w ciągu 6 dni (ściągnięcie towaru 2 dni + czas wysyłki 2 dni + dostawa 2 dni)

Na zamówienie

Towar nie jest aktualnie dostępny u żadnego z dostawców, jednak klient ma możliwość złożenia zamówienia na taki produkt. Po złożeniu zamówienia nasz handlowiec kontaktuje się drogą mailową w celu potwierdzenia dokładnej daty dostępności. Towar jest zamawiany tylko po opłaceniu zamówienia z góry.
Klient otrzyma towar w terminie podanym przez handlowca - zwykle czas realizacji wynosi 2-3 tyg.

Aktualnie niedostępny

Towar jest niedostępny na naszym magazynie oraz u dostawców. Nie ma możliwości zamówienia takiego produktu.Uwaga! 

1. Podane terminy dostaw dotyczą tylko dni roboczych (w święta oraz soboty firmy spedycyjne nie dostarczają towaru). Oznacza to, że produkt oznaczony "Dostępny", zamówiony w piątek, zostanie wysłany w poniedziałek/wtorek, a dotrze do miejsca dostawy dopiero w środa/czwartek. 
2. W wypadku wybrania sposobu płatności "z góry na konto" czas realizacji może wydłużyć się. Czas realizacji wysyłki będzie liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku.
Przejdź do strony głównej
Copyright © 2009 - 2021 AK Partners
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl